З 20 по 29 грудня в центральній міській бібліотеці для дітей відбувалися новорічні святкові театралізовані заходи. Щодня святково прикрашену книгозбірню відвідувала малеча нашої громади.
Діти з числа вимушених переселенців та жителів Олександрії побували на цікавих святкових шоу-програмах з іграми, конкурсами, піснями та веселими танцями, а також мали можливість зробити селфі з казковими гостями – улюбленими персонажами книг та мультфільмів.
Також діти отримали подарункові набори від Благодійної організації «Благодійний фонд «Центр допомоги Олександрії» та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в рамках проєкту «Батьківський клуб», який реалізує благодійний фонд “Безпечне майбутнє” у співпраці з UNICEF.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG_9105.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG_9065.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG_8921.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/322569576_522245139689657_8754845824770626957_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/20221227_145145.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/20221227_144438.jpg)