Громадські організації продовжують допомагати Олександрії в розбудові громадського простору та підтримувати вимушених переселенців, які тимчасово зупинилися в нашій громаді.
Так, 30 листопада Благодійний фонд «Восток SOS» у співпраці з громадською організацією «Нова Дружківка» передали партію гуманітарної допомоги. Серед одержаного продуктові та гігієнічні набори для ВПО, які мешкають у місцях компактного проживання.
Пакунки доправили поштою, де їх розвантажили самі волонтери-переселенці та доставили до садочків, після чого роздали людям.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/11/IMG_0521.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/11/IMG_0528-1.jpg)