Команда бібліотекарів центральної міської бібліотеки для дітей, як учасниця проєкту «Волонтер+», активно залучає молодь громади до співпраці, реалізуючи розроблену власноруч Молодіжну волонтерську програму «З любов’ю до дітей, з Перемогою в серці!».
Минулої суботи було організовано першу «Майстерню волонтерів-аніматорів», на яку зібралися представники учнівської та студентської молоді. Для учасників майстерні був проведений майстер-клас від аніматорів-професіоналів ГО «Агентство свят «Веселка»; тренерка Аліна Касьянова згуртувала присутніх під час заняття з елементами тренінгу «Ефективна комунікація з дітьми», а психологиня Ольга Нємова провела психолог-тайм «Як бути впевненим в собі під час публічного виступу».
Зустрічі в рамках проєкту допомагають залучити активну молодь громади до спільних корисних справ і побудувати сильну мережу молодих волонтерів.
Юнаки та дівчата, відвідуючи «Майстерню волонтерів» і працюючи за проєктом “Волонтер+”, матимуть змогу обрати для себе той напрямок суспільної діяльності, який їм найбільше цікавий, генерувати нові ідеї, писати грантові проєкти та реалізовувати їх.
Надалі молодь нашої громади зможе брати участь в організації та проведенні свят, благодійних новорічно-різдвяних ранків для дітей з родин ВПО, сімей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, малозабезпечених родин, для дітей-сиріт та дітей з особливими потребами.
Проєкт втілюється у рамках програми «Підтримка молоді Кіровоградської області», яку реалізує ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/320963354_831589104765604_9093573007326149149_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/320940072_1093535407992057_8098541366496048689_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/320935973_1236881707041077_7556301228837834077_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/320920590_5681635281922114_888965351413166018_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/320857194_744257977031995_829523517722709051_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/320827185_575851527717810_3775182842128614353_n.jpg)