30 березня в Олександрії працювали представники французької неурядової міжнародної організації «ACTED».
Відпочатку їх зустріла заступниця міського голови Ірина Чемерис, яка обговорила з ними потреби в облаштуванні місць компактного проживання (МКП) та подальші кроки співпраці у напрямку підтримки вимушених переселенців.
Далі представники міжнародної організації відвідали садочки, які приймають тимчасово переміщених людей і оглянули роботи, що виконані за кошти ACTED і нещодавно завершені. Мова йде про встановлення нових міжкімнатних дверей та закуплені будівельні матеріали для електроопалення, яке обладнаються в садочку як додаткове джерело тепла в зимовий період.
ACTED вже тривалий час підтримує вимушених переселенців, які проживають в Олександрійській громаді. Так, МКП протягом року отримували постільні аксесуари, побутову техніку та меблі, засоби гігієни, електрогенератори тощо.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-23_11-39-16-291.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-31_11-37-50-756.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-31_11-38-38-735.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-31_11-39-44-561.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-31_11-40-36-484.jpg)