Релігійні громади Олександрії не залишаються осторонь надання гуманітарної допомоги незахищеним верствам населення.
Вони підтримують сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах, родини загиблих учасників бойових дій, сім’ї вимушених переселенців, які проживають у нашій громаді.
Серед найактивніших благодійників: церква «Ковчег спасіння» (пастор Олександр Лисов), релігійна громада «Блага вість» (пастор Микола Вітченко), релігійна громада «Церква ЄХБ» (керівник Даніїл Черноус), благодійний фонд «Міжнародне служіння благодійності ЕММАНУЇЛ-ІМОСЕ» (керівник Регіна Пилипенко) та інші.
Ці релігійні організації допомагають людям продуктовими наборами, засобами гігієни, передають продукти харчування до місць компактного проживання переселенців, а також проводять розважальні заходи для дітей, під час яких малеча отримує солодощі, іграшки та канцтовари.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/0-02-05-4b1a18308f6858918956bb7bb71d2d6643bba3d5564e17c3cbbf16b71a3f84d7_7568541da95abd6b.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/0-02-05-e10374a14a6fab09c4b7231759974bc6ab3980b234a087bdef7fb0c518693344_f4444de47abb9dbe.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/278882386_398821088779191_870641976450273126_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/305793243_480062843988348_4719549242276215105_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/305790781_480062573988375_1878706112096434298_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/306085265_480062320655067_1629538432906226611_n.jpg)