26 грудня міський голова Сергій Кузьменко зустрівся із ліквідаторами, аби передати обласні відзнаки з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
Від імені голови обласної ради Сергія Шульги очільник громади висловив вдячність людям, які у 1986 році врятували мільйони життів від атомного лиха і у подальшому самовіддано працювали на благо рідного міста.
За багаторічну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, значний особистий внесок у подолання наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Подяки Кіровоградської обласної ради нагороджено ліквідаторів: Юрія Клюєва, Михайла Котюка, Івана Кравченка, Ігоря Малигіна, Володимира Петренка, Валерія Сачука та Василя Чернова.
Міський голова вручив нагороди і побажав ліквідаторам міцного здоров’я, довголіття та родинного благополуччя.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG_4523.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG_4534.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG_4535.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG_4538.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG_4549.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG_4550.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG_4507.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG_4545.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG_4552.jpg)