20 жовтня свій 65-літній ювілей святкує заслужений працівник культури України, керівник народного аматорського оркестру народних інструментів «Камертон» Микола Андрійович Кузів.
Вітаємо ювіляра з Днем народження і бажаємо йому міцного здоров’я, бадьорості духу, творчих успіхів і добробуту.
Нехай Ваш високий професіоналізм, наполегливість і фаховість, життєві знання і досвід, доброта і людяність й надалі сприяють розвиткові культури в Олександрії та України в цілому!
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/10/312275357_587771893353292_441278855139361102_n-1.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/10/312434717_587771866686628_8013210640212915183_n-1.jpg)