Маленькі читачі центральної міської бібліотеки для дітей із задоволенням відвідують різноманітні активності, які їм пропонують молоді волонтери – юнаки і дівчата нашої громади, які долучилися до реалізації бібліотечного проєкту «Волонтер+».
Наразі дуже важливою є культура поводження на дорозі, тому до дитячої бібліотеки завітали волонтери, щоб нагадати малечі основні правила дорожнього руху та разом виготовити флікери – маленькі значки або наклейки, які відбивають світло в темну пору доби та допомагають побачити пішохода на дорозі. Крім творчого процесу, діти відгадували загадки, згадували види транспорту та безпечне поводження біля нього, брали участь у танцювальній руханці.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/332274260_752192842905658_148463593988706496_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/332103266_919278659198656_6722121805451744364_n.jpg)
Інша група волонтерів щотижня проводить для дітей заняття з англійської мови. Мотивацією для ефективного навчання є ігри, забави, співи, які поєднуються з основними принципами вивчення іноземної мови. Саме таку методику застосовують волонтери в своїй роботі.
Проєкт «Волонтер+» реалізовується в межах програми «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/332070599_1255403578666791_5107864633636243243_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/330926560_927379464922904_3865679185506778658_n.png)