Майже 100 освітніх заходів для педагогів, 8 курсів підвищення кваліфікації, більше 600 педагогів-учасників заходів, понад 1500 виданих сертифікатів. Такі результати роботи Олександрійського міського центру професійного розвитку педагогічних працівників за 2023-2024 навчальний рік.
Центр не лише проводить для педагогів курси підвищення кваліфікації, а й організував школу цифрової педагогіки для освітян громади, курси з мовно-комунікаційної компетентності для вихователів закладів дошкільної освіти, педагогічні майстер-класи та інші освітні тематичні заходи.
Протягом навчального року для вчителів проводили тренінги «ДІЗНайся: про дистанційне і змішане навчання». Відповідну національну програму впроваджує ГС «Освіторія» у партнерстві з МОН України за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та за кошти Глобального партнерства заради освіти (GPE) і Уряду Японії.
Крім того, Центр професійного розвитку педагогічних працівників надавав консультації директорам та вчителям, брав участь в організації роботи Малої академії наук, організації та проведенні учнівських олімпіад та інше.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2024/07/434356619_3831033013888965_5876342584103552111_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2024/07/434836486_1125262715284736_1570494237095489660_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2024/07/435256721_3836432260015707_5798877220568922830_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2024/07/447235736_3887889244870008_5372370004226074407_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2024/07/448561058_3898460753812857_1518329557439262901_n.jpg)