QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

В Олександрії пройдуть Шевченківські дні

Розпорядженням міського голови Сергія Кузьменка затверджено план заходів з підготовки та відзначення у місті Шевченківських днів.
З цієї нагоди у закладах освіти проводитимуться виховні години, мультимедійні вікторини, заходи у форматі відкритого мікрофону, організовуватимуться тематичні виставки тощо.
У міському музейному центрі ім. Худякової А.Ф. із 5 по 12 березня діятиме книжково-ілюстративна виставка «Вічний як народ»; 9 березня – виставка з фондів музею «Тарас Шевченко і наш край».
Також для учнівської молоді в музеї будуть проводитись літературні вікторини та музейні заняття.
Олександрійські бібліотеки підготували для своїх читачів огляди літературних виставок, відео-публікації, віртуальні подорожі, голосні читання, вистави та чимало онлайн-заходів: віртуальний поетичний челендж «Шевченко у моєму серці», онлайн-журнал «Шевченківське слово в віках не старіє» та інші.
9 березня о 10:00 годині біля пам’ятника Т.Г.Шевченку планується провести покладання квітів з нагоди 207-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря.
Традиційно під час Шевченківських днів проходить міський конкурс читців «Безсмертне слово Кобзаря». Цього року він відбудеться 9-10 березня у концертному залі дитячої музичної школи. Початок о 13:00 годині.
До участі запрошуються учнівська молодь, студенти вищих навчальних закладів, учасники художньої самодіяльності. Заявки приймаються до 4 березня в управлінні культури і туризму міської ради.