QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

В Олександрії щеплення проходять вчителі

У рамках проведення всеукраїнської кампанії з імунізації наразі в Олександрії вакцинацію проходять освітяни. 13 квітня на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги 30 педагогічних працівників отримали перше із двох щеплень вакциною AstraZeneca. Мова йде про вчителів НВО «Олександрійська гімназія ім. Т. Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 2, ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 6, НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа» та ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 10. Вакцинація проходить відповідно до графіку. На черзі залишаються й інші працівники освітніх закладів міста, медичної та соціальної галузі, військовослужбовці, працівники критично важливих структур державної безпеки та люди похилого віку.
Окрім того, існує й резервний графік, який включає в себе прізвища людей, які виявили бажання вакцинуватися, однак не підпадають під основний перелік осіб, що мають пройти щеплення першочергово. Охочим записатися на вакцинацію треба звернутися до свого сімейного лікаря, з яким укладено декларацію. Якщо залишаються вільні дози вакцини, людей запрошують прийти й отримати відповідне щеплення.
Нагадаємо, в Україні триває кампанія з вакцинації, в межах якої наразі вакцинують людей з надзвичайно високим ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і тих, хто надає медичні послуги. Згідно з Наказом МОЗ України можна проводити щеплення не тільки медичним працівникам, а й залучати громадських і публічних діячів, журналістів та ін. Це робиться з метою недопущення утилізації вакцини та раціонального її використання.

Більше фото за посиланням:

https://www.facebook.com/olexrada.kr/photos/pcb.165590052102297/165589928768976/