30 вересня біля дитячої музичної школи відбулося відкриття пам’ятної дошки Миколі Янову, талановитому музиканту, справжньому педагогу і першому директору цієї школи.
На урочистий захід завітала його донька Галина Янова, яка також віддала своє життя музиці і 55 років пропрацювала викладачем в цьому закладі, заступниця міського голови Ірина Чемерис, представники управління культури і колективу музичної школи, музиканти і колишні учні Миколи Янова, які сьогодні працюють в Олександрії.
Після теплих слів подяки талановитому керівникові та вчителю відбулося відкриття меморіальної дошки та вшанування його пам’яті квітами.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/09/IMG_5382.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/09/IMG_5395.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/09/IMG_5404.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/09/IMG_5421.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/09/IMG_5431.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/09/IMG_5455.jpg)