QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

В Олександрії відкрили молодіжний простір «Другий поверх»

Молодіжний простір «Другий поверх» офіційно відкрили сьогодні, 1 березня. Це середовище для спілкування, особистого розвитку, навчання, творчості, волонтерства та активного дозвілля для молоді по проспекту Соборному, 65.

Серед запрошених були міський голова Сергій Кузьменко, представники громадської організації «СКЦ «Задзеркалля» та її голова Олександр Кашлаков (як імплементуючий партнер дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ фінансово допомагали простору), начальник управління молоді та спорту Кіровоградської ОВА Андрій Щетина, депутати міської ради, представники громадських організацій, молодь.

– Хотіли, щоби наша молодь мала локацію, де могла б розвиватись, творити, навчатися і навчати. Дякую команді «Другого поверху», що зібрали навколо себе хороших людей, дякую за енергію, творчість і бажання йти вперед. Ви той фундамент, що розвиватиме місто і країну, – сказав Сергій Кузьменко.

Кімнати «Другого поверху» облаштовані так, що вони можуть змінюватися під потреби молоді: стати маленьким концертним залом, галереєю, кінозалом, спікін-клабом, зоною для проведення майстер-класів або просто місцем для великої компанії, що хоче пограти у настільні ігри.

Презентуючи простір і можливості для партнерів, його координаторка Аліна Касьянова розповіла про напрями роботи, які можуть стати змістовним дозвіллям для кожної молодої людини в Олександрійській громаді. Це неформальна освіта, культура та дозвілля, психоемоційна підтримка, партнерство з іншими молодіжними організаціями.

Після завершення офіційної частини присутні долучилися до різних заходів, які проходили в оновлених кімнатах і таким чином протестували можливості простору.

Молодіжний простір «Другий поверх» створений у рамках програми «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та «UPSHIFT», яку реалізує ГО «СКЦ «Задзеркалля» у партнерстві з дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Фінансова підтримка також надавалася за рахунок місцевого бюджету.