Цими вихідними в Олександрії провели насичену культурно-розважальну програму з нагоди Дня молоді.
Усі заходи проходили на різних локаціях у парку Шевченка.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2024/08/DSC03366.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2024/08/DSC03368.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2024/08/DSC03391.jpg)
Юні жителі громади взяли участь у мотиваційній зустрічі «Як я обирав ВНЗ» та балачках про сексуальну освіту, які організувала команда Молодіжного парламенту.
Волонтери міської організації Червоного Хреста розгорнули роботу «Лабораторії креативу», де усі охочі грали в настільні ігри, долучались до заняття з підтримки ментального здоров’я, вчилися виконувати вправи для зняття стресу.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2024/08/DSC03554.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2024/08/DSC03433.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2024/08/DSC03483.jpg)
Громадська організація «Олександрійська молодь» провела низку заходів: заняття з йоги та спілкування із психологом; гру з фінансової грамотності, майстер-клас із запису подкасту, арт-заняття, показ фільму просто неба.
Крім того, жителі відвідали показові силові виступи від «Сильної Олександрійщини» та майстер-клас із туристичним обладнанням.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2024/08/IMG_2904.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2024/08/DSC03368.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2024/08/IMG_2930.jpg)
Яскравим завершенням вечірніх програм стали пісні під гітару від Romario, концерт від Олександрійського театру та ПК «Світлопільський» та «Відкритий мікрофон», де охочі зачитали свої літературні твори.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2024/08/IMG_3036.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2024/08/DSC03525.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2024/08/IMG_3015.jpg)