Бібліотекарі Олександрійської ЦБС продовжують свою тісну співпрацю з мобільною дитячою локацією «ЮНІСЕФ Спільно», яка надає малечі міста цікаве дозвілля щодня на базі центральної міської бібліотеки для дітей.
Днями маленькі відвідувачі спробували новий вид рукоділля – роботу із синельним дротом і виготовили з нього веселих котиків. Після цього діти відгадували загадки, перетворювали загадки на прислів’я та приказки, грали в рухливі ігри та фотографувалися на згадку.
Дитяча точка «ЮНІСЕФ Спільно» працює на базі центральної міської бібліотеки для дітей за адресою проспект Соборний, 102. Графік роботи: щодня з 10.00 до 19.00.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/11/317236408_5098469216920233_3611405880194952541_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/11/317073483_5098469206920234_5013132569824286519_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/11/317070106_5098469196920235_7323379914955512394_n.jpg)