Напередодні, 6 грудня, із нагоди звільнення Олександрії від нацистських загарбників представники міського територіального центру та ветеранських організацій відвідали ветеранів, які брали безпосередню участь у бойових діях в період Другої Світової війни.
Від імені міського голови Сергія Кузьменка, вони привітали стареньких зі святом, побажали їм здоров’я та родинної підтримки, подарували квіти та передали грошову допомогу і продуктові набори.
Сьогодні в Олександрійській громаді залишилося 6 безпосередніх учасників бойових дій того періоду. Це Володимир Сафроненко, Ганна Іваненко, Іван Бородавка, Дар’я Алєксєєва, Лідія Куженко та Іван Бохан.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-06_15-40-05-779.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-06_15-40-23-332.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-06_15-41-18-061.jpg)