QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

Виконком надав дозвіл КП «Олександрійський транспорт» на придбання автобусів

Комунальне підприємство «Олександрійський транспорт» планує придбати автобуси для здійснення пасажирських перевезень.
Відповідне питання було розглянуте 6 травня на засіданні виконавчого комітету. За інформацією начальника управління економіки Ростислава Черевашка попередньо було проаналізовано пропозиції українських банків і технічні можливості автобусів вітчизняного та іноземного виробництва. Тож присутні запропонували надати дозвіл підприємству на придбання п’яти автобусів середньої місткості марки МАЗ на умовах фінансового лізингу. Договір на отримання лізингу планується підписати з АБ «УКРГАЗБАНК». Остаточне рішення буде приймати депутатський корпус на черговій сесії.
Також рішенням виконавчого комітету затверджено нову мережу та графіки руху автобусних маршрутів в межах Олександрійської територіальної громади у звичайному режимі руху. У зв’язку з адміністративно-територіальною реформою та закінченням терміну договору перевізника з райдержадміністрацією, до мережі додано маршрут №80 «Олександрія-Головківка».
Крім того, у зв’язку з кадровими змінами затверджено склад конкурсного комітету щодо організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусах та об’єкти конкурсу.