Сьогодні, 3 лютого, до музейного відділу «Будинок Дмитра Чижевського» завітали вихованці Центру дитячої та юнацької творчості разом зі своїми наставниками. У дружньому колі керівниця відділу Тетяна Шуткіна розповіла присутнім про постать Дмитра Чижевського, родина якого жила у цьому будинку, його захоплення працями українського філософа Григорія Сковороди та вплив останнього на наукову діяльність дослідника.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/IMG_6568.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/IMG_6558.jpg)
Із нагоди 300-ліття від дня народження Григорія Сковороди вихованці театрального гуртка ЦДЮТ продекламували його байки та вірші, а учасники гуртка журналістики підготували есе про творчість філософа і його вплив на становлення філософської думки в Україні.
Далі всі учасники зустрічі оглянули виставку дитячих малюнків за мотивами творів Г. Сковороди, яку підготували вихованці художнього гуртка Центру дитячої та юнацької творчості і яка діє сьогодні на базі музейного відділу.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/IMG_6386.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/IMG_6578.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/IMG_6394.jpg)
Традиційно наприкінці заходу всі охочі зіграли в улюблену гру родини Чижевських – крокет.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-03_17-40-36-643.jpg)