19 грудня у центральній міській бібліотеці для дітей відбулося театралізоване шоу, присвячене Дню Святого Миколая, підготовлене бібліотекарями спільно з фахівцями міського центру соціальних служб.
Яскраве дійство провели для дітей з родин, які потрапили у складні життєві обставини, а також малечі з інвалідністю від громадських організацій «Віра» та «Серце матері».
Передноворічна атмосфера, ігри, конкурси, улюблені герої казок та мультиплікаційних фільмів, щедрий Святий Миколай – усе це створювало гарний настрій.
Наприкінці заходу від імені міського голови Сергія Кузьменка кожен маленький учасник отримав пакунок солодощів. Загалом, було охоплено 156 дітей пільгових категорій.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG-4c6370991fabcdce7fcb183cec6ecda1-V.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG-5f7054f468ea38dc271c6ee345b42e34-V.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG-6e0ef21561c70da517c5ab65391bfeb0-V.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG-47e70ef25d01d152440c876a035901ee-V.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG-638a985809211038dd4e0ada871f60b7-V.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG-723c5a708b9040498d4cfd6ee87b49d8-V.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG-33917d950b5462210999a0822bf355ad-V.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG-b63fddba9764436cc23117ef2946efcd-V.jpg)