QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

Будинок культури сел. Олександрійське

Будинок культури сел. Олександрійське вперше відкрив свої двері на День Шахтаря, в 1956 році. І до сьогодні він є місцем де можна відпочити, поглибити свої знання на творчій та мистецькій ниві, знайти заняття до душі, розкритися творчо.
У колективі будинку культури працюють люди різних професій і різні за віком, але всіх їх поєднує одна спільна мета – зробити життя в селищі більш змістовним, наповненим та життєрадісним.
Робота Будинку культури спрямована на відродження, популяризацію народних традицій, звичаїв та обрядів, розвиток творчості дітей, організацію змістовного дозвілля населення селища. При Будинку культури працюють аматорські колективи, клуби за інтересами, любительські об’єднання, бібліотека які свою роботу спрямовують на розвиток і реалізацію кожної творчої особистості селища.
Директор закладу – Лакатош Наталія Володимирівна.
Будинок культури селища Олександрійське надає організаційно – методичну допомогу шкільному та дошкільному закладам селища.
Аматорські колективи беруть участь у міських конкурсах та фестивалях.
Найбільш значущі культурно – дозвіллєві заходи Будинку культури, що проходять щороку: Новорічні ранки та новорічні вітання; театралізоване свято – Проводи зими; святкові концерти – до Міжнародного жіночого дня – 8 Березня, День Перемоги, День незалежності, День Конституції та ін.; концертно – розважальні програми для дітей та молоді – Міжнародний день захисту дітей, День Молоді; вечори відпочинку для молоді; години пам’яті та скорботи; масові гуляння; інформаційні години; літературно- музичні вечори; розважально – ігрові.

Адреса: 28040, Кіровоградська обл., м. Олександрія, смт Олександрійське, вул. Клубна, 9
Е-mail: klubna7@ukr.net