QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

Олександрійський міський професійний духовий оркестр “Ліра”

Олександрійський міський професійний духовий оркестр «Ліра» заснований рішенням міської ради від 17.11.1994 року №479
Оркестр «Ліра» – Лауреат третього міжнародного конкурсу оркестрів у м.Рівному та дипломант першого фестивалю духових оркестрів «Трускавець представляє». Найбільшим досягненням колективу був виступ орекстру на головній сцені нашої держави – у Палаці «Україна».
Колектив брав активну участь в мистецьких заходах до державних та професійних свят як в рідному місті, так і за його межами.
Щороку оркестру надано почесне право відкривати міський фестиваль-конкурс інструментального та вокального мистецтва «Дивограй», започаткованого Олександрійською дитячою музичною школою.
Кожен рік з початку травня до кінця жовтня, щонеділі з 18.00 до 20.00, духовий оркестр «Ліра» грає просто неба – на майданчику біля ПК «Світлопільський» – для олександрійців та гостей міста.
У листопаді 2019 року відбувся ювілейний концерт з нагоди 25 річчя колективу, де зібралися шанувальники духової та інструментальної музики, що свідчить про любов і вдячність олександрійців.
Духовий оркестр завжди демонструє високу виконавську культуру, чистоту звучання, зрілу технічну вправність.
Колектив працює в напрямку відродження, збагачення національного мистецтва. В його репертуарі українські народні твори, козацькі пісні, марші та інструментальна музика. Систематично поновлюється репертуар творами української та світової класики.

Адреса: 28000, Кіровоградська обл., м. Олександрія, просп. Соборний, буд. 89 
Телефон:  +38(050)814-65-73,
Е-mail: [email protected]