QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

Заклади освіти міської комунальної власності

Вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації

  • Олександрійський коледж Товариства з обмеженою відповідальністю Вищого навчального закладу "Університет сучасних знань"

    28000 м.Олександрія площа Кірова, 7А-а тел.7-82-78, e-mail: kirue2009@yandex.ru
    Спеціальності:
    – «Бухгалтерський облік»;
    – «Правознавство»;
    – «Психологія»;
    – «Дизайн»

  • Комунальний вищий навчальний заклад «Олександрійський педагогічний коледж ім.В.О.Сухомлинського»

    28000, м.Олександрія пр.Будівельників, 39–А тел.6-88-45, e-mail: pedcolege@ukr.net
    Спеціальності:
    – «Початкове навчання» з додатковими спеціалізаціями:
    – вчитель іноземної мови в початкових класах (початкової школи);
    – вчитель фізичної культури в початкових класах (початкової школи);
    – вчитель музики в початкових класах (початкової школи);
    – організатор дитячого хореографічного колективу;
    – організатор дитячої прикладної діяльності.
    – «Трудове навчання (технічна праця)» з додатковою спеціалізацією:
    – організатор дитячої технічної творчості
    – «Фізичне навчання» з додатковою спеціалізацією:
    – організатор дитячого художнього (хорового) колективу
    – «Музичне навчання»
    Заочне навчання за спеціальностями:
    – «Початкове навчання»

  • Комунальний вищий навчальний заклад «Олександрійське училище культури

    28000 м.Олександрія вул.Діброви, 47 тел.9-07-97, e-mail: ouk_kg@ukrpost.ua
    Спеціальності:
    – «Народно – художня творчість»;
    – «Хореографія»;
    – «Бібліотечна справа»;
    – «Декоративно-прикладне мистецтво»

  • Державний вищий навчальний заклад «Олександрійський політехнічний коледж»

    28000, м.Олександрія пр.Леніна тел.9-08-73, e-mail: oit2008@ukr.net
    Спеціальності:
    – «Розробка програмного забезпечення»;
    – «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях»;
    – «Виробництво електронних та електричних засобів автоматизації»;
    – «Правознавство»;
    – «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»;
    – “Обслуговування комп’ютерних систем і мереж”

  • Олександрійський технікум Білоцерківського Національного аграрного університету

    28000 м.Олександрія, вул.Діброви, 85, тел.(05235)-7-43-02, e-mail: aleksandriya_gat@mail.ru
    Спеціальності:
    – «Ветеринарна медицина»
    – «Організація і технологія ведення фермерського господарства»
    – «Технологія виробництва переробки продукції тваринництва»
    – «Бухгалтерський облік і аудит»

  • Олександрійський інститут державного та муніципального управління

    28000 м.Олександрія вул.Калініна, 88 тел.4-23-87, e-mail: Okm2008@rambler.ru
    Спеціальності:
    – «Організація виробництва»;
    – «Діловодство»;
    – «Економіка підприємства»;
    – «Бухгалтерський облік»;
    – «Фінанси»

  • Олександрійське медичне училище

    28000 м.Олександрія вул.Шевченка, 176 тел.4-01-26, e-mail: alexandriyamed@ukr.net
    Спеціальності:
    – «Сестринська справа»;
    – «Лікувальна справа»;
    – «Стоматологія ортопедична»;
    – «Акушерська справа»

Професійно–технічні училища

  • Олександрійське професійне–технічне училище №7

    Олександрійське професійне–технічне училище №7
    28006 м.Олександрія вул.Нагірна, 104 тел.6-83-16, e-mail: PTU-7@ukr.net
    Спеціальності:
    На базі 9 класів:
    1. кравець (з пошиття верхнього легкого жіночого та чоловічого одягу);
    2. муляр, монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій;
    3. електрозварник ручного зварювання;
    4. електрозварник ручного зварювання;
    5. штукатур, лицювальник–плиточник;
    6. штукатур–маляр;
    7. слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання

    на базі 11 класу:
    1. кравець (з пошиття верхнього легкого жіночого та чоловічого одягу);
    2. електрозварник ручного зварювання;
    3. штукатур–маляр

  • Олександрійське професійне–технічне училище №17

    28009 м.Олександрія вул.Героїв Сталінграду, 25 тел.6-06-11, e-mail: Ptu17@i.ua
    Спеціальності:
    на базі 9 класів:
    – Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;
    – Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія); оператор комп’ютерного набору;

    на базі 11 класів:
    – Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;
    – Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія); оператор комп’ютерного набору;
    – Оператор комп’ютерного набору

  • Олександрійське професійно-технічне училище №33

    28007, м.Олександрія, вул.Ватутіна, 1 телефон: (066)816-50-39, e-mail: ptu33@ukr.net
    Професії:
    1. Кухар;
    2. Кондитер;
    3. Офіціант;
    4. Бармен

  • Олександрійський аграрний професійний ліцей

    28020 м.Олександрія, Користівське шосе, 6, тел.(05-235)9-17-17, e-mail: opalveb@ukr.net, OleksandriyPAL@ukr.net
    Спеціальності:
    1. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; водій автотранспортних засобів категорія “С”
    2. Слюсар з ремонту автомобілів; водій автотранспортних засобів категорія “С”; машиніст крана автомобільного
    3. Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах
    4. Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник

  • Олександрійський професійний ліцей

    28001 м.Олександрія пл.Кірова, 18 тел.7-87-79, e-mail: opl.ua@ukr.net
    Спеціальності:
    – «Кухар–кондитер»;
    – «Соціальний робітник – діловод»;
    – «Продавець продовольчих, продавець непродовольчих товарів»;
    – «Слюсар з ремонту автомобілів»;
    – «Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування»;
    – «Офіціант, бармен»

Перелік закладів

  • Перелік загальноосвітніх навчальних закладів міста

    – НВО “Олександрійська гімназія ім.Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв”, вул. 20 років Жовтня, 19, тел: 7-81-63, 7-80-64
    – ЗНЗ І-ІІІ ступенів №2 ім.М.Горького, вул.Пролетарська, 1, тел: 7-17-10
    – Спеціальний ЗНЗ І-ІІ ступенів №4 ім.М.Олефіренка, вул. 20 років Жовтня, 6, тел:7-47-90, 7-47-91
    – ЗНЗ І-ІІІ ступенів №6, вул.Знам’янська, 1, тел: 4-08-96
    – ЗНЗ І-ІІ ступенів №7, вул.Трудових резервів, 4
    – ЗНЗ І-ІІ ступенів №8, вул.Культурна, 86, тел: 4-04-97
    – НВК “ЗНЗ I-III ступенів №9-спеціалізована школа”, пр.Леніна, 82, тел: 4-02-00, 4-05-14
    – ЗНЗ І-ІІІ ступенів №10, вул.Звєрєва, 13, тел: 6-93-83
    – Ліцей інформаційних технологій, вул.Червоноармійська, 39, тел: 7-62-27, 7-62-26
    – НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №12 – ДНЗ», сел.Димитрове, вул. 40 років Жовтня, 16
    – ЗНЗ І-ІІІ ступенів №15, вул.Семашка, 63/а, тел: 4-48-41,4-15-13
    – ЗНЗ І-ІІІ ступенів №16, сел.Пантаївка, вул.Фрунзе, 27
    – Олександрійський НВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей), пр.Леніна, 130, тел: 3-54-85
    – НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19 –ДНЗ“Лісова казка” вул.Діброви, 91, тел: 7-24-27
    – НВК “Олександрійський колегіум – спеціалізована школа”, вул. 6-го Грудня, 91, тел: 3-31-91, 3-32-91
    – НВК «Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ», с.Мартоіванівка, вул.Самохвалова, 22
    – НВК «Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», с. Звенигородка, вул. Б.Петриченка, 53.
    – Олександрійська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, с.Пантаївка, вул.Шкільна, 1
    – Олександрійська загальноосвітня школа I-III ступенів ПП«Гранд–Форум» заснована в січні 2003 року (ліцензія про надання послуг за рівнем повної загальної середньої освіти серія АА №399633; форма власності: приватна; підпорядкування: Міністерство освіти та науки України; адреса: 28008, Кіровоградська обл., м.Олександрія, вул.Калініна, 88; контакти: телефон (05235) 4-23-87, e-mail: ocalexandria@mail.ru; директор: Маєтний Микола Станіславович)

  • Перелік дошкільних навчальних закладів міста

    – ДНЗ №2, вул.Садова, 56, тел: 6-03-34
    – ДНЗ №7, вул.Трудових резервів, 5
    – ДНЗ №8, пр.Будівельників, 10, тел: 6-86-28
    – ДНЗ №14, вул.Діброви, 46/а, тел: 4-43-65, 4-05-57
    – ДНЗ №16, вул.Ульянова, 2, тел: 7-63-16,7-63-17
    – ДНЗ №18, пр.Леніна, 6, тел: 7-35-45
    – ДНЗ №20, вул.Червоностудентська, 88, тел: 9-04-14
    – ДНЗ №21, вул.Знам”янська, 15, тел: 4-42-87
    – ДНЗ №23, с.Пантаївка, вул.Леніна, 5
    – ДНЗ №25, вул.Кременчуцька, 40, тел: 7-84-42
    – ДНЗ №28, вул.Орджонікідзе, 1, тел: 6-91-22
    – ДНЗ №29, вул.Луначарського, 49, тел: 4-47-16
    – ДНЗ №39, пр.Леніна, 130/а, тел: 3-31-41
    – ДНЗ №42, вул.Г.Сталінграда, 23а, тел: 6-06-09
    – ДНЗ №43, пр.Леніна, 138, тел: 3-67-51
    – ДНЗ “Спеціалізований дитячий будинок”, с.Пантаївка, вул.Леніна, 7/а

  • Перелік позашкільних навчальних закладів міста

    – Будинок дитячої та юнацької творчості, пр-т Леніна, 124, тел: 7-64-17
    Електронна адреса: mojaev@ukr.net
    Адреса сайту: oleksandria-bdut.edukit.kr.ua
    – Центр дитячої та юнацької творчості ім.О.Шакала, вул.Шевченка, 71, тел: 7-30-33
    Електронна адреса: cdyut2012@yandex.ua
    Адреса сайту: oleksandria-cdut.edukit.kr.ua
    – ДЮСШ №2, вул.Діброви, 44, тел: 7-07-73
    Електронна адреса: sprtc2@ukr.net
    Адреса сайту: oleksandria-dush2.edukit.kr.ua, boxing.kr.ua