QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

ПОВІДОМЛЕННЯ про намір здійснити зміну діючих тарифів з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для комунального підприємства «Житлогосп» по кожному будинку окремо.

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року №390 Олександрійське КП «Житлогосп» повідомляє про наміри здійснення зміни тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
Розрахунок скоригованого тарифу проводився в 2016 році з урахуванням мінімальної заробітної плати 1450 грн. та вартості електроенергії 1,29 грн./кв. год.
Встановлення нових тарифів обумовлене підвищенням рівня мінімальної заробітної плати до 3200 грн., зростання вартості енергоносіїв в т.ч. електроенергії 1,68 грн. за 1 квт/год..
Перелік послу та їх періодичність, що входять до складу послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по КП «Житлогосп» додається.
Середній розмір тарифу без вартості технічного обслуговування ліфтів по будинках територіальної громади міста, які обслуговує КП «Житлогосп» складає 3,0483 грн. за 1 м. кв.
У зв’язку з великим обсягом інформації щодо загального розміру тарифу розрахованого згідно Постанови Кабінету Міністрів України №869 від 01.06.2011 р. «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» для кожного будинку окремо, періодичності та строків надання послуг, з усією необхідною інформацією можна ознайомитись на сайті Олександрійської міської ради https://olexrada.gov.ua/ у розділі «Публічна інформація» підрозділі «Проекти рішень виконавчого комітету» безпосередньо в адміністрації КП «Житлогосп» за телефоном 7 – 72 – 09.
Зауваження та пропозиції приймаються потягом 14 днів з дня публікації даного повідомлення на адресу КП «Житлогосп» 28000 Кіровоградська обл. , м.Олександрія, пр.Соборний, 107 тел. 7 – 72 – 09. e-mail [email protected].