Центральна міська бібліотека для дітей бере участь у проєкті Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх сімей, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні».
Як результат участі – відкриття Батьківського клубу на базі дитячої бібліотеки. Це допомога на шляху батьківства: зустрічі, лекції, тренінги з психологами та іншими фахівцями.
На перше засідання клубу були запрошені психологи-практики Ольга та Вадим Нємови, які запропонували обговорити тему насильства, особливо у родині.
Під час заходу, використовуючи ігрові моменти, освоюючи елементи самозахисту, присутні вели мову про домашнє насильство, форми та методи його попередження та подолання, а також про особливості звернення за допомогою.
Гра «Мозковий штурм», вправа «Як ви думаєте?» привели учасників клубу до розуміння причин погіршення стосунків між батьками та дітьми, з’ясування наслідків насильства у сім’ях.
Батьківський клуб працює щовівторка о 16:00 за адресою: проспект Соборний, 102, центральна міська бібліотека для дітей. Всі охочі можуть приєднатися до клубу та стати учасниками обговорення актуальних питань, які хвилюють кожного.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/320071089_555227009383092_79827773865025474_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/320053747_1309612376485567_6747184921202517476_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/319692989_1589764904817683_7744109275499129185_n.jpg)