QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

Відбулася координаційна нарада за підсумками роботи правоохоронних органів

6 квітня у міській раді відбулася координаційна рада, метою якої стало підведення підсумків роботи правоохоронних органів у протидії злочинності на території Олександрії та Олександрійського району за 2020 рік. Також обговорювалися недоліки їх діяльності та заходи, спрямовані на підвищення ефективності боротьби зі злочинністю.
На нараду були запрошені керівники правоохоронних органів міста та району, їх заступники, представники управління Служби безпеки України в Кіровоградській області та органів місцевого самоврядування, а також голови територіальних громад.
Виступаючи перед присутніми, міський голова Сергій Кузьменко зазначив: «Нам довелося жити в час великих змін, які буквально стосуються всіх сфер життя. Вони відбуваються і в правоохоронній сфері. Голови новооб’єднаних територіальних громад та міська влада налаштовані на тісну співпрацю з усіма правоохоронними органами, а приміщення міської ради може бути використане як майданчик для необхідних зустрічей та комунікацій». Міський голова побажав успіхів у роботі окружної прокуратури і ще раз наголосив на зацікавленості в тісній співпраці з правоохоронними органами.
Керівник Олександрійської окружної прокуратури Артем Моргай розповів присутнім про результати роботи правоохоронних органів у 2020 році. За статистикою у звітний період на території новоствореного Олександрійського району, до якого ввійшли м. Олександрія, Олександрійський, Онуфріївський, Петрівський та Світловодський райони, було скоєно 2694 кримінальних правопорушення. Серед тяжких злочинів нерозкритими залишається 1 очевидне вбивство. Збільшилася кількість злочинів, пов’язаних з виробництвом, пересиланням та збутом наркотиків та наркотичних речовин, крадіжок з автомобілів, грабежів та шахрайств. Протягом 2020 року до суду скеровано лише 3 обвинувачувальні акти про правопорушення вчинені в бюджетній сфері та 6 справ щодо корупційних злочинів. Жодного правопорушення не зафіксовано в земельній сфері. Станом на 1 січня 2021 в розшуку залишається 94 особи, серед яких обвинувачувані, підозрювані громадяни, особи, які переховуються від покарань, та безвісті зниклі особи.
У ході наради були заслухані й інші звіти начальників територіальних відділів поліції про стан злочинності на підпорядкованих їм територіях, вжиті заходи щодо протидії та розкриття злочинів та окреслено плани для підвищення якості роботи в майбутньому.