QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

Комунальний заклад «Дитяча музична школа «Перлина» селища Олександрійське»

ДМШ «Перлина» працює вже 52 роки від дня, як вперше гостинно відкрила свої двері для юних талантів в 1971 році. Із перших років свого існування вона стала важливим культурним осередком, центром музичного просвітництва, виховання та навчання дітей та молоді нашого мальовничого селища.
Нині в школі працює 9 педагогів, половина з яких випускники нашого закладу різних років. 6 викладачів мають педагогічне звання «старший викладач» та вищу категорію, а 3 викладача – молоді спеціалісти. В школі створена особлива атмосфера, яка сприяє розвитку творчих можливостей викладачів та учнів, реалізації їх потенціалу. Педагогічному колективу притаманний творчий підхід до справи, пошук методик, найбільш раціональних форм організації навчально-виховного процесу, високо свідоме ставлення до роботи.
З часу існування заклад закінчило близько 500 вихованців, багато з яких продовжили музичну освіту в середніх спеціальних та вищих навчальних закладах та обрали своєю професією музичне мистецтво. Контингент музичної школи становить 52 учня, з них 12 дітей навчаються на безоплатній основі, як діти з багатодітних родин. На даний час в школі навчаються 11 учнів, що є внутрішньо переміщеними особами з Донецької, Луганської та Харківської областей.
Юні музиканти навчаються на таких інструментах: фортепіано, скрипка, народні, духові та ударні інструменти. В закладі діють творчі колективи учнів, а саме ансамбль скрипалів, ансамбль гітаристів та фортепіанні ансамблі. Також функціонують 2 хори різних вікових груп.
Незважаючи на нелегкі умови сьогодення школа живе цікавим, різноманітним творчим життям. Наші юні обдарування систематично демонструють свої таланти та досягнення в он-лайн конкурсах різних рівнів.
Час плине швидко, змінюються обличчя та обставини, але незмінне одне – наша любов до дітей та своєї професії. Щодня, щогодини до ДМШ «Перлина» збігаються струмочками дитячі таланти, щоб зростати, розвиватися та вдосконалюватися.

Адреса ДМШ «Перлина» сел. Олександрійське: 28040, Кіровоградська область, селище Олександрійське, вул. П.Кравченка, 4.
Контактний телефон: 097-558-88-12
E-mail: [email protected]

01

Зображення 1 з 6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *