QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

Інструментальний ансамбль «Мелодія»

Свій творчий шлях ансамбль «Мелодія» розпочав у 1980 році в стінах Олександрійського училища культури. У 1997 р. колектив захистив звання народного і з цього часу функціонує на базу Палацу культури «Світлопільський». Перший керівник колективу – Анатолій Григорьєв (1980р. – 1990р.), другий – Микола Кузів (1990 – 1999р.).
У 2000 р. за підтримки міського голови Цапюка С.К. був створений комунальний заклад культури – міський професійний інструментальний ансамбль «Мелодія», а очолила його – талановитий музикант, професіонал своєї справи – Кузьменко Людмила Іванівна.
Колектив – лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів. Ансамбль «Мелодія» з 1993 по 1998 рік мав честь бути штатною одиницею Кіровоградської обласної філармонії. Колектив став популярним не тільки в Олександрії та області, його високо оцінили закордоном: в Польщі, Румунії, Болгарії та Сербії, де проходили гастролі ансамблю.
Склад інструментів колективу оригінальний: це поєднання народних інструментів (домра, баян, ударні) та сучасних електро-музичних інструментів (бас, ритм гітар, клавішний синтезатор). Працюють в колективі талановиті, висококваліфіковані музиканти, майстри своєї справи. Доказом цього є значні перемоги колективу:
– 2000р. – переможці Всеукраїнського мистецького фестивалю творчості в м.Києві;
– 2006р. – І місце, Обласний конкурс «Гей, заграйте, музиченьки!»;
– 2007р. – Лауреати в трьох номінаціях Всеукраїнського конкурсу мистецтв « Джерела Моршина – 2007»;
– 2011р. – лауреати ІІІ премії Міжнародного конкурсу «Перпетум мобіле» в м. Дрогобичі;
– 2014р. – лауреати двох номінацій Міжнародного фестивалю – конкурсу «Музика кохання» в м.Дніпропетровську.
Репетруар колективу складають понад 100 популярних інструментальних копозицій.
Завдячуючи діючому мистецькому проекту «Майстри мистецтв – дітям», колектив «Мелодія» своїм обов’язком вважає музично-естетичне виховання молоді на кращих мистецьких надбаннях країни. Щорічно з новою лекцією-концертом «Мелодія» відвідує освітні заклади міста, району, області.
«Мелодія» завжди звучить в нашому місті на державних святах, запрошується в заклади міста на професійні та родинні свята. Значний внесок приділяється благодійним шефським концертам: школам-інтернатам, геріатричному пансіонату, військовим частинам міста та області.
Художній керівник Кузьменко Людмила Іванівна – досвідчений фахівець, творча особистість, талановитий музикант, який в 2012 році став переможцем місцевого конкурсу «Олександрієць року» в номінації «Талант року в сфері культури».
Міський професійний інструментальний ансамбль «Мелодія» є візитною карткою нашого міста. Колектив завжди бажаний гість на святах міста, району та області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *