QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

Олександрійська дитяча художня школа

Олександрійська дитяча художня школа працює у сфері позашкільного виховання. Школа працює як, мистецький навчальний заклад і є початковою ланкою спеціальної мистецької позашкільної освіти. Термін навчання у школі 4 роки. Основним напрямком роботи педагогів є залучення учнів до світу прекрасного у сфері образотворчого мистецтва, розвиток творчих здібностей, підготовка до продовження освіти у художніх закладах вищого рівня.
Прийом дітей до 1 класу відбувається з 10-11 років. Художня школа широко відчинила свої двері перед першими учнями у 1973 році. Очолив її Ніколенко Степан Федорович , на сьогоднішній час «Заслужений художник України». З 2013 року трудовий колектив школи очолює Носова Вікторія Юріївна, яка має повну вищу освіту, спеціаліст вищої категорії, старший викладач. У школі працює 6 викладачів, які мають повну вищу освіту. 4 викладача мають вищу категорію. Гордістю школи є Охапкін Олександр Ігоревич, який у 2016 році отримав звання «Заслужений художник України».
Строк навчання учнів у школі складає 4 роки, протягом яких діти вивчають академічний малюнок, живопис, композицію станкову та декоративну, скульптуру та історію образотворчого мистецтва. Крім занять, колектив школи виконує роботу з поляризації образотворчого мистецтва за допомогою виставок робіт учнів та викладачів, бесід з образотворчого мистецтва, проводить майстер-класи з учнями різних шкіл міста, бере участь в різноманітних міських культурних заходах.
По закінченню навчання учні складають випускні іспити з предметів, що вивчались, та отримують свідоцтво державного зразка про закінчення школи. За роки існування школа дала путівку у мистецьке життя більше ніж тисячі випускникам.
Основними напрямками роботи школи є:
• естетичне виховання дітей та юнацтва;
• вільний розвиток особистості, виховання поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу, а також інших націй і народів;
• навчання дітей, підлітків, повнолітніх громадян образотворчому мистецтву;
• створення умов для творчого, інтелектуального розвитку;
• для найбільш обдарованих учнів – до вибору професії у галузі культури і мистецтва.
В Олександрійській дитячій художній школі щорічно навчається 120-130 учнів з різних шкіл міста та району. Колектив школи пишається своїми випускниками, які продовжили навчання та пов’язали свою професію з образотворчим мистецтвом не лише в Україні, а й за кордоном. Кожного року учні школи беруть участь в різних Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та місцевих конкурсах та фестивалях. Неодноразово ставали переможцями, займали перші призові місця, гран-прі та були відзначені золотими медалями.
Людина повинна бути успішною в житті, і тому немалу роль у цьому відіграє вибір професії. Задача нашої школи – дати підґрунтя для цього вибору, розкрити творчий потенціал кожної особистості!

Адреса Олександрійської дитячої художньої школи: 28000, Кіровоградської обл., м. Олександрія,  вул.Бульварна,7
Телефон: (05235) 7-11-24
E–mail: [email protected]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *