QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

Палац культури «Світлопільський»

Палац культури «Світлопільський», відкритий 1 травня 1975 року, – найбільший в Олександрії заклад культури. Протягом 46 років він працює у профільній сфері та є головним центром змістовного відпочинку й дозвілля жителів і гостей міста. Панно «Україна мистецька» на його будівлі є візитівкою Олександрії і стало частиною бренда міста.
Комунальний заклад підпорядкований управлінню культури і туризму Олександрійської міської ради. Із березня 2021 року Палац культури «Світлопільський» очолює директор Дмитро Костянтинович Клюєв. Творча особистість, режисер та актор за покликанням, маючи досвід роботи у шоу-бізнесі й театрах в Україні і за кордоном, керівник нової формації впроваджує сучасні перспективні напрямки діяльності закладу і форми організації заходів. Реалізувати задуми допомагає колектив однодумців.
У Палаці культури «Світлопільський» працюють 20 творчих аматорських колективів та любительських об’єднань-клубів за інтересами. Усі вони – лауреати міжнародних, Всеукраїнських, регіональних фестивалів і конкурсів, престижних чемпіонатів, є гордістю міста, прославляють Олександрію в Україні та за кордоном.
Вісім творчих аматорських колективів мають звання і постійно їх підтверджують:
Народні аматорські колективи:
– театр Палацу культури «Світлопільський», керівник Тетяна Бессмольна;
– театр юного глядача «Апельсин»;
– «Цирк молодих», керівник Тетяна Молчанова;
– вокальний ансамбль «Криниченька», керівник Наталія Паніна;
– естрадний оркестр «Джаз-класик-бенд», керівник Вікторія Ярова;
– клуб спортивно-бального танцю «Олександрит», керівник, Світлана Стукаленко.
Зразкові аматорські колективи:
– вокальний ансамбль «Нові імена», керівник Наталія Заболотнікова;
– «Alex modern» (класичного та естрадного танцю), керівник Ольга Цапюк.
Аматорські студії:
– художньої творчості «Universal Art», керівник Наталія Подкур;
– вокальна «Покоління NEXT», керівник Анастасія Бушмакіна.
Аматорський хореографічний колектив:
– «Калейдоскоп» (сучасного танцю), керівник Світлана Данасієнко.
Фольклорний аматорський колектив:
– «Українські вечорниці»
Дев’ять любительських об’єднань – клубів за інтересами охоплюють увагою громадян різних вікових категорій, уподобань, згуртовують олександрійців навколо творчої діяльності, роботи з громадськими (ветеранськими, молодіжними, благодійними тощо) організаціями.
Яскраві заходи ПК «Світлопільський» завжди збирають аншлаги. Гастролі відомих театрів та зірок шоу-бізнесу, вистави, концерти, фестивалі та виставки – Палацу є чим здивувати і порадувати олександрійців і гостей міста. Власний творчий продукт Палацу завжди користується увагою та великим попитом глядацької аудиторії.
Секрет популярності й успіху закладу – у збереженні добрих традицій, постійному оновленні, вдосконаленні, креативності, творчому пошуці та новітніх напрямках роботи.
Палац культури «Світлопільський» відкритий до співпраці й запрошує шанувальників культури і мистецтва різного віку стати частиною його великої родини.

Адреса: м. Олександрія, проспект Соборний, 89,
Телефон: 050-672-62-17
Е-mail: [email protected]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *