Щотижня бібліотекарі централізованої бібліотечної системи влаштовують веселі розваги, творчі майстер-класи, ігрові програми для маленьких відвідувачів мобільної дитячої точки ЮНІСЕФ/Спільно.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/328251939_718161116593855_8624749199903385553_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/328518429_562903442430554_6128561921340181389_n.jpg)
Напередодні дітей очікував сюрприз – справжня піратська вечірка від працівників бібліотеки для юнацтва, яка була наповнена різними активностями: ігровою мандрівкою з пошуком скарбів, танцями з капітаном Флінтом та піратами, веселими естафетами, майстер-класом з виготовлення паперових піратів.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/325974938_906142204070140_1129304841324377434_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/328437660_1171691503485792_4934221201323921421_n.jpg)