QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

Спортивна авто-мото траса «Вербова Лоза»

Олександрія має свою гоночну трасу – «Вербова Лоза», на якій щороку проходять змагання з авто- та мотокросу. Це одна з найстаріших трас не тільки України, але і в масштабах колишнього Радянського Союзу, що діє до нині. Перші змагання на ній пройшли 17-18 серпня 1968 року.

Сьогодні тут на баггі, мотоциклах та гоночних авто ганяють як професіонали, так і любителі . А для поціновувачів гострих відчуттів й адреналіну на трасі влаштовують гонки на виживання.

Найбільш масовим та знаковим є Чемпіонат України з автомобільного спорту – офіційної гонки під егідою республіканської федерації FAU. Олександрія в ці дні перетворюється на Мекку для фанатів автокросу з України та кількох зарубіжних країн.

Змагання завжди збирають велику кількість учасників та глядачів. Ця цифра становить до 7 тисяч людей. А наш авто-мото клуб «Олександрія» визнано одним із найкращих за версією Федерації Автомобілістів України (FAU).

Узимку, коли випадає сніг, траса «Вербова Лоза» перетворюється на зимовий курорт. Жителі міста приїжджають сюди цілими родинами покататися на лижах та санчатах.

Знаходиться на Південно-Західній околиці міста Олександрії, навпроти колишнього села, а нині заселеної місцевості «Вербова Лоза», на відстані 3,8 кілометра від автошляху М 04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине-Волгоград у бік Нової Праги і Аджамки.

Місце знаходження об’єкту:
Кіровоградська обл., м. Олександрія,
Кіровоградське ш., 115

02

Зображення 2 з 3