QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

Культурно-спортивний комплекс «Ніка»

КСК «Ніка» є головною ареною ФК «Олександрія», який був відкритий після реконструкції стадіону «Шахтар» 30 травня 1998 року. На сьогоднішній день цей комплекс вміщує 7000 глядачів. Культурно-спортивний комплекс «Ніка» знаходиться в живописній зеленій зоні міста, в центрі Олександрії. Стадіон виключно футбольний. Уболівальники максимально наближені до футбольного газону, що дає змогу більш якіснішого перегляду футбольних баталій. На стадіоні знаходяться адміністративний корпус, у якому розміщуються роздягальні для футболістів, кабінети для роботи арбітрів, делегатів матчів, кімната допінг контролю, конференц-зал. На другому поверсі: кабінет диктора, VIP-ложа на 68 місць, кафе, ложа для преси. Чаша стадіону обладнана найсучаснішим освітленням футбольного поля, системою сучасного відеоспостереження для контролю за поведінкою вболівальників та автоматичною системою поливу

Урочисте відкриття Будинку Футболу відбулося 17 жовтня 2009 року.. Це другий, після київського, Будинок Футболу в Україні. Загальна площа будівлі складає 1500 кв. м. На першому поверсі розташовані: роздягальні для футболістів, кабінети для роботи арбітрів, делегатів ФФУ, кімната допінг контролю. На другому поверсі знаходиться конференц-зал, зала для переговорів, а також службові приміщення. На третьому поверсі розміщена кухня, кімната переговорів, VIP-ложа.

Fan Shop – це місце де ви можете придбати офіційну сувенірну продукцію ФК «Олександрія». У магазині представлений широкий асортимент продукції: оригінальне екіпірування від компанії NIKE, спортивний одяг та взуття, атрибутика, сувеніри, товари для дому та щоденного вжитку. Кожен вболівальник знайде свій товар.
Купуйте продукцію на офіційному сайті нашого магазину https://shop.fco.com.ua , на офіційних аккаунтах соціальних мереж Instagram (https://www.instagram.com/fcolexandriya) та Facebook (https://www.facebook.com/fcolexandriya), або телефонуйте за номером (050) 784-57-24.

01

Зображення 1 з 2