QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

До уваги об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК)

04 травня 2024 року державною установою «Фонд енергоефективності» презентовано нову грантову Програму «ГрінДІМ», яка спрямована на стимулювання використання альтернативних джерел енергії в багатоквартирному житловому фонді.
Програма вступила в дію з 07 травня 2024 року. Учасниками даної Програми можуть стати об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельні кооперативи. За Програмою «ГрінДІМ» Фонд енергоефективності надаватиме фінансування на часткове відшкодування вартості:
1. Обладнання та матеріалів:
теплові насоси – джерело теплової енергії – грунт, вода або повітря (для потреб опалення та гарячого водопостачання);
сонячні електростанції (СЕС) відповідно до технічних вимог;
2. Сертифікації енергетичної ефективності будинку перед поданням заявки на отримання гранту та після реалізації проекту.
За умовами Програми Фонд енергоефективності надаватиме фінансування її учасникам у формі гранту на безоплатній та безповоротній основі. Сума гранту – 70% вартості обладнання, аудиту та сертифікації енергетичної ефективності будинку.
Грант включає часткову компенсацію вартості основного обладнання, додаткових необхідних матеріалів та сертифікацію енергетичної ефективності.
На встановлення СЕС учасники зазначеної Програми можуть отримати 1 млн. грн., а на встановлення теплових насосів – 2 млн. грн.
Грант на компенсацію витрат за послуги сертифікації енергетичної ефективності будинку передбачено до 15 тис. грн. Додатково визначено граничні суми грантів на одиницю потужності обладнання.

Завантажити презентацію програми «ГрінДІМ»