QR Code
phone_iphone

Олександрійські легкоатлети серед переможців забігу

На минулих вихідних у Світловодську відбувся відкритий молодіжний забіг. Головна його мета – популяризація здорового способу життя.

На міській набережній зібралося близько 200 учасників різного віку. Серед них були і спортсмени з легкоатлетичного клубу Олександрії.

Представники нашого міста продемонстрували чудовий результат та отримали багато нагород.
Найстаршим учасником став 64-річний олександрієць Василь Лашкул. Він здобув перемогу в забігу на дистанцію 5 кілометрів і посів 1 місце серед чоловіків на цій дистанції.

Змагання організовано командою «Healthy dvizh» в межах програми UPSHIFT за підтримки ЮНІСЕФ та Іспанського агентства з міжнародного співробітництва в галузі розвитку.

Як писалося раніше, Василь Лашкул у складі збірної команди з України став срібним призером на Чемпіонаті світу з легкої атлетики серед ветеранів, із чим його привітав міський голова Сергій Кузьменко.